Showbizz


Urimi i Rita Orës për ditëlindjen e Bebe Rexhës

Postuar nga admin

30th August 2021

”.Rita Ora nuk e ka dhe aq mirë marrëdhënien me Dua Lipën, por e kundërta është me Bebe Rexhën. Rita dhe Bebe nuk lënë rast pa e mbështetur njëra-tjetrën dhe nuk mungojnë urimet për ditëlindje. Sot që Bebe feston 32-vjetorin e lindjes, Rita e ka uruar me një foto ku shfaqet duke e përqafuar dhe i shpreh dashurinë.

foto galeri

 

“Vajza e ditëlindjes shpresoj të kalosh ditën më të bukur”-i shkruan Rita Bebes, me të cilën edhe ka bashkëpunuar për këngën “Girls”.