Showbizz


Ursula von der Leyen zbulon se është fanse e Dua Lipës

Postuar nga admin

11th November 2021

Presidentja e Komisionit Europian gjatë vizitës së saj në Washigton është takuar me këngëtaren shqiptare më famë botërore Dua Lipa.

von der Leyen ka postuar një foto me të në Twitter, ku nuk i ka kursyer komplimentat për këngëtaren. Ajo ka thënë se muzika e Dua-s është unike dhe ndikimi i i saj në botë është shumë i madh.

“Shumë e lumtur që takova DUA LIPA-n në Çmimet e Lidershipit të Këshillit Atlantik. Dua, ti ke një ndikim kaq të madh në botë. Me muzikën tuaj dhe energjinë tuaj unike, ne të gjithë “ngrihemi në ajër”, shkruan ajo duke përdorur titullin e albumit të Dua Lipas, “Levitating”.