Showbizz


Veshjet e stilistit shqiptar shkojnë edhe në ‘BET Awards’

Postuar nga admin

29th June 2021

Veshjet e stilistit të njohur shqiptar Valdrin Sahitit tashmë janë bërë zakon që të jenë të pranishme në evente të rëndësishme botërore, përmes krijimeve të tij. Sigurisht që nuk mund të mungonte as në BET Awards. Ishte këngëtarja e njohur Yung Miami, e cila u shfaq me një fustan ngjyrë smeraldi që është pjesë e koleksionit të stilistit shqiptar.

Ajo u u rendit ndër të veshurat më mirë të eventit të rëndësishëm dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe.