Showbizz


Vildane Zeneli provokon me poza joshëse nga vaska

Postuar nga admin

8th January 2021

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të komentuar. Modelja, e cila jeton dhe vepron në SHBA është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk nguron asnjëherë të ekspozojë linjat e saj trupore.

Së fundmi, modelja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një fotografi joshëe që ka publikuar në Instagram, ku ka pozuar thuajse tërësisht e zhveshur në një vaskë.

Modelja mbulon pjesën e gjoksit me duar ndërsa ekspozon linjat perfekte trupore. Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat.