Showbizz


Xhemi Shehu me “look” të viteve ’90

Postuar nga admin

29th September 2021

Ndonëse ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani, moderatorja Xhemi Shehu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë disa eksperimente me pamjen e saj të jashtme.

Herë është shfaqur me kaçurrela, ndërsa sot ka guxuar me ngjyrën bionde karotë, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Xhemi thotë se ky model i sjell në mendje vitet 90′ dhe mesa duket të gjithë ndjekësit në Instagram kanë rënë dakort