Showbizz


Xhensila Myrtezaj nis tepër ne formë sezonin veror

Postuar nga admin

8th June 2021

Këngëtarja mjaft e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Xhensila Myrtezaj ka rrëmbyer vëmendjen e fansave së fundmi, duke publikuar foto ku shihet me bikini.

Në fotot në fjalë, Xhensila ka vënë në ah format perfekte trupore, ndërsa në një prej pozave nuk ka munguar as bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku. Kujtojmë se, Xhensila është e martuar me Bes Kallakun.

Dashuria e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.